Wybielanie zębów


wybielanie zębówZdrowy i atrakcyjny uśmiechem o jasnych zęby to wyznacznik szczęścia, sukcesu i symbol urody. Profesjonalne wybielanie zębów to zabieg, który sprawi, że Państwa zęby będą bielsze niż dotychczas. Nasze wieloletnie doświadczenie w wybielaniu zębów gwarantuje bezpieczeństwo i uzyskanie oczekiwanych efektów. Przywracamy uśmiech o jakim każdy marzy!

 

 

 

 

OD CZEGO ZACZĄĆ?

 

1.WIZYTA KONSULTACYJNA 

Na pierwszym spotkaniu lekarz przeprowadza szczegółową diagnostykę i ocenia czy nie ma przeciwwskazań do wybielania. Ocenia stan dziąseł i zębów. Ubytki w zębach powinny być zabezpieczone, z reguły wykonuje się wypełnienia tymczasowe. Istniejące „stare ”wypełnienia nie podlegają procesowi wybielania więc po zabiegu będzie trzeba je wymienić, dobierając odpowiedni, jaśniejszy kolor. Wykonuje się to po około dwóch tygodniach po zabiegu wybielania, gdy kolorystyka wybielonych zębów ustabilizuje się.

 

2.PODDANIE SIĘ PROFESJONALNYM ZABIEGOM HIGIENIZACYJNYM

Zanim wykonamy zabieg wybielania zębów należy wykonać profesjonalne czyszczenie zębów z kamienia i osadu nazębnego dlatego, że płytka bakteryjna pokrywająca szkliwo sprawia, że tlen wydzielany przez wybielacz nie może być właściwie wchłonięty. Aby wybielanie było skuteczne zęby musza być dokładnie oczyszczone!

 

3.DOBÓR METODY I SPOSOBU WYBIELANIA ZĘBÓW.

 Istnieje wiele metod wybielania zębów. Zostaną Państwo dokładnie zapoznani z technikami wybielania zębów a nasi specjaliści z aproponują wam odpowiednią i skuteczną metodę wybielania dostosowaną do występujących przebarwień.

 

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Jest to system profesjonalnego wybielania zębów, który wymaga od pacjenta zaangażowania i systematyczności. Pacjent otrzymuje, wykonane w laboratorium, indywidualne nakładki nazębne wraz z preparat wybielający. Jest to przeźroczysty gęsty żel zawierający nadtlenek karbamidu (substancja wybielająca) oraz fluor i azotan potasu (substancje pomocnicze znoszące nadwrażliwości). Pacjent, po odpowiednim przeszkoleniu przez nasz personel, sam nakładaja żel wybielający do nakładek. Efekty zabiegu pojawiają się szybko i są trwałe. Wybielanie trwa od 7 do 10 dni, a efekt utrzymuje się około 2 lat (w zależności od diety, zabiegów higienizacyjnych oraz palenia tytoniu).

 

PROFESJONALNE WYBIELANIE W GABINECIE

Zabieg jednorazowy, polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów a następnie aktywowanie go przez światło specjalnej lampy. Efekt jest natychmiastowy a cały proces wybielania trwa około 45 minut.

 

WYBIELANIE ZĘBÓW MARTWYCH

Zęby poddawane wybielaniu muszą być prawidłowo przeleczone kanałowo. Zabieg polega na około trzykrotnym umieszczeniu przez lekarza stężonego środka wybielającego we wnętrzu przebarwionego, martwego zęba. Procedurę wybielania, dla osiągnięcia optymalnego rezultatu, powtarza się w ciągu 2-4 wizyt. Efekt utrzymuje się do 3 lat.

<<< Powrót
ul. Brukowa 28B Lokal U3
15 - 889 Białystok
GODZINY PRACY GABINETU
poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota na życzenie pacjenta
KONTAKT
Telefon: 85 674 72 54
   695 201 201