BRdent jest ukoronowaniem
naszej dotychczasowej drogi zawodowej. To kompendium naszych wieloletnich doświadczeń zdobytych na niwie stomatologii. Wyposażyliśmy go w najnowocześniejszą infrastrukturę sprzętową oraz zadbaliśmy o najlepszą jakość materiałów farmakologicznych.


Nasi Pacjenci

BRdent to nasza odpowiedź na potrzeby Pacjentów oczekujących usług o walorach perfekcyjnych, będących uosobieniem wiedzy, doświadczenia, staranności, kultury zawodowej i kompetencji.

 

Zdrowie – Jakość – Komfort

To wartości, którymi posługujemy się tworząc nasza ofertę. Realizujemy w nich własną filozofię indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Dbając kompleksowo o zdrowie i urodę zębów – o piękny i nieskazitelny uśmiech.

 

Jesteśmy Lekarzami

Przygotowaliśmy bogatą ofertę usług stomatologicznych specjalnie dostosowanych do Państwa różnorodnych potrzeb. Nasi lekarze dentyści pomagają rozwiązać problemy natury zdrowotnej i kosmetycznej, a także przeprowadzamy specjalistyczne zabiegi z zakresu implantologii.

 

Inwestujemy w Siebie

Aktywnie uczestniczymy w najważniejszych sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Pilnie przypatrujemy się światowym trendom, aby do własnej pracy oraz dla naszych Pacjentów adoptować najlepsze rozwiązania, gwarantujące uzyskanie wspaniałych efektów.

 

 

 

 

 

 

ul. Brukowa 28B Lokal U3
15 - 889 Białystok
GODZINY PRACY GABINETU
poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota na życzenie pacjenta
KONTAKT
Telefon: 85 674 72 54
   695 201 201